Kurumsal


Teknikel  Fırça ve Makine Sanayi sahip olduğu 40 yıla yakın tecrübe ile Türkiye Sanayisinde ve globalleşen  dünya endüstrisinde ihtiyaç duyulan çeşitli fırça ve ekipmanlarının imalatını her geçen gün artan teknolojiye ayak uydurarak  ve Ar-ge çalışmalarıyla destekleyerek sizlere modern ve dünya pazarında ihtiyaç duyulan fırça ve ekipmanlarını üretmenin haklı mutluluğunu yaşamaktadır.
Sahip olduğumuz vizyon doğru ürünü, doğru zamanda, doğru kişiye, doğru ve uygun fiyatta ulaştırmanın vermiş olduğu kalite güven ve tecrübe başarımızla doğru orantıdadır.
Firmamız halı yıkama fırçasından, cam yıkama fırçalarına, tekstil ram fırçasından, mermer sanayinde kullanılan fırçalara, matbaa fırçasından, gıda sektörün de kullanılan fırçalara kadar ürün çeşitliliğini  geniş tutmakta ve Türk gıda kodeksine uygun naylon 66 malzemeden üretimini yapmaktadır.
Müşteri Memnuniyeti

Firmamız halı yıkama fırçasından, cam yıkama fırçalarına, tekstil ram fırçasından, mermer sanayinde kullanılan fırçalara, matbaa fırçasından, gıda sektörün de kullanılan fırçalara kadar ürün çeşitliliğini geniş tutmakta ve Türk gıda kodeksine uygun naylon 66 malzemeden üretimini yapmaktadır.


Teknoloji


Firmamız endüstriyel fırçalar da olduğu gibi uzun stork fırça makinalarında da ses getirmekte olup siparişlerinize cevap vermektedir.

Duyuru

Firmamız 2016 yılına özel tüm fırçalara %30 indirim uygulamaktadır sizde bu indirimden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Halı yıkama da kampanya tepsi fırça yenileme sadece 20 tl

Stork Fırça Makinalarımız

Firmamız endüstriyel fırçalar da olduğu gibi uzun stork fırça makinalarındada ses getirmekte olup siparişlerinize cevap vermektedir.